-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
Transparante Flexibele HOOFD HOOFD van Mesh Curtain Mesh Screen For Outdoor Building
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Miracle Bean |
| Modelnummer | XH-geleid netwerk |
| Min. bestelaantal | 1 vierkante Meter |
| Prijs | negotiated |
| Verpakking Details | Volgens het recentst, |
| Levertijd | 3-10 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram |
| Levering vermogen | 3000 vierkante meters per week |
Neem contact met me op voor gratis samples en coupons.
WhatsAppen:0086 18588475571
Wechat: 0086 18588475571
Skypen: sales10@aixton.com
Als u zich zorgen maakt, bieden we 24-uurs online hulp.
x| Voltage | 12V | Toepassing | binnen en openlucht |
|---|---|---|---|
| LEIDENE Bron | Epistar 3535 RGB LEIDENE Spaander | Pixelhoogte | P100 P150 P200 |
| Beschermingsrang | IP67 | Kleur | volledige kleur |
| LEIDENE configuratie | HOOFDmesh screen | Controlemethode | DMX512 |
| Garantie | 2 jaar | ||
| Markeren | Transparant Flexibel Geleid Mesh Curtain,IP67 geleid Mesh Curtain,12V het flexibele Geleide Vertoningsscherm |
||
Het flexibele Geleide Vertoningsscherm Transparant Mesh Curtain Roll Screen Led Mesh Screen For Outdoor Building
Specificatie
Bedrijfsinformatie
Als high-tech die onderneming met wetenschappelijke onderzoek, ontwerp, productie, onderhoud, verkoop en systeemintegratie wordt geïntegreerd, is ons bedrijf gespecialiseerd in het LEIDENE vertoningsscherm. Wij hebben een professioneel technisch R&D-team van uitstekende kwaliteit jarenlang belast met R&D van high-tech producten met stevige technische sterkte. Wij bezitten ook vele rijke ervaren ingenieurs en professionele van het productontwikkeling en ontwerp ingenieurs. Met gevorderde van de productiemateriaal en test instrumenten en in het bijzonder uitstekende op de markt brengende team en kanaalsamenwerkers, beheren wij de marktuitbreiding en de naverkoopdienst op een algemene manier.
Onze fabriek heeft strikt controle de bron van grondstoffen, stabiele en betrouwbare grondstoffenleverancier:
1). De spaander van gebruikstaiwan Epistar
2). Het gebruik UCS512 IC, het signaal is parallel, geen kwestie hoeveel lichten gebroken zijn, zal het signaal van de LEIDENE lichten erachter niet beïnvloed worden
1. Antwoordonderzoeken in 24 uren.
2. Verstrek eis van de unieke en professionele de oplossingen gebaseerde p.m.-klant.
3. Speciaal verpakkingsontwerp, fabriek die etc. bezoekt.
De in-verkoopdienst
1. Volgend rapport in het produceren.
2. Het rapport van de kwaliteitstest voor elke orde.
3. Foto's en video's vanaf de eis van de klant.
De naverkoopdienst
1. Vrije onderhoud en verbetering.
2. Vrije technicus opleiding.
3. Volledige reeks documenten vrij van last, die met inbegrip van installatiebegeleiding, het handboek van de softwareverrichting, gemakkelijk onderhoud.
Q1. Kan ik een steekproeforde voor geleid licht hebben?
A: Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar.
Q2. Wat over de levertijd?
A: De steekproefbehoeften 3-5 dagen, massaproduktietijd vergt 2 weken voor ordehoeveelheid meer dan 500 vierkante meter
Q3. Hebt u om het even welke MOQ-grens voor geleide lichte orde?
A: Lage MOQ, 1 vierkante meter voor steekproef het controleren is beschikbaar
Q4. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang neemt het om aan te komen?
A: Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen. Luchtvaartlijn en het overzeese facultatief verschepen ook.
Q5. Hoe te een orde voor geleid licht te werk te gaan?
A: Ten eerste kennen uw vereisten of toepassing.
Ten tweede citeren wij volgens uw vereisten of onze suggesties.
Ten derde bevestigt de klant de steekproeven en plaatst storting voor formele orde.
Ten vierde schikken wij de productie.
Q6. Is het O.K. druk mijn embleem op geleid licht product?
A: Ja. Gelieve te informeren formeel ons vóór onze die productie en te bevestig het ontwerp ten eerste op onze steekproef wordt gebaseerd.
Q7: Biedt u waarborg aan voor de producten?
A: Ja, bieden wij 2 jaar garantie aan onze producten aan.
Het LEIDENE netwerkscherm heeft een goede doordringbaarheid en kan met een verscheidenheid van verschijningskleuren worden aangepast, zodat het het schermlichaam, de installatiedelen en de schakelaars het gebouw volkomen passen. Globaal het lijmen proces, super weer-bestand die materiaal, wijd in openluchthitte op hoge temperatuur, strenge, strenge koude en andere ruwe voorwaarden wordt gebruikt.
De producten tonen:
![]()
![]()
![]()

