Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
Ingebouwde LED-lineaire verlichting om aan de behoeften van de woonkamercorridorverlichting te voldoen
| Toepassing: | Gebouw gevelverlichting, brug, reclamebord, enz. |
|---|---|
| CRI (ra>): | 85 |
| Garantie: | 2 jaar |
Waterdicht nieuw groothandelskleur DMX512 SMD5050LED lineair licht
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| CRI (ra>): | 85 |
| Rijmodus: | DMX512 |
Kerstlicht 20 mm RGBW LED IP67 Buiten waterdicht Pixel Led Point Light Bron dak RGBW licht
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Buiten Led Holiday Rgbw 12V Pixel Lights Track Kerstlicht 6000K Eaves Buitenlicht
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
APP Control Waterdicht Smart 20mm 12v Outdoor Kerstluiken Decoratief Led Pixel Point Light
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Kerstverlichting Rgbw 24v kerstlicht Outdoor Led Pixel String Light
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Huisverlichting set ip67 rgbw led rgbic permanente kerst buiten punt pixel lichten
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
P62.5 groot rasterbeeld buiten advertentie rasterbeeld pixellicht
| Ip Rating: | IP67 |
|---|---|
| Working Power: | 210W/m² |
| Control: | dmx512 |
In- en buitenprogrammabel zacht led-netdisplay, buiten reclamescherm
| Bescherming: | IP67 |
|---|---|
| Work Volt: | DC12V |
| Application: | indoor and outdoor |
Buiten programmabel P125 led rasterpixel scherm reclame mesh scherm licht
| Grootte: | aangepast |
|---|---|
| Bekijkend ANG: | 160° |
| Werkkracht: | 53 W/m2 |

