Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
2.5W High Lumen Bright LED Module RB110V/220V IP67 Waterdicht Injection Module Light
| Size: | 38.5*33*22MM |
|---|---|
| Emitting Color: | White/red/blue/yellow/green/Pink |
| Application: | Advertising Channel Letter |
135lm1.2w ip65 buiten waterdicht architectonisch decoratief licht kerst decoratief puntverlichting
| Luminous Intensity: | high brightness |
|---|---|
| Led Type: | SMD5630 |
| Custom Service: | YES |
1.5W hoge lumen korting 75*20mm LED-module voor verlichting decoratie pixel licht billboard lichtgevende tekens
| Chip Source: | SMD3030 |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -10℃-50℃ |
| Matrial: | PC |
1.2W SMD3030 module licht pixel licht programmeerbare magie adresserbaar reclamewoord LED licht
| Size: | 48mm x 34mm x 34mm |
|---|---|
| Product name: | Led Module |
| Application: | advertising,car,truck |
Hoogwaardig 110V/220V LED-modullicht SMD2835 3W 360lm modulo led voor reclameverlichting
| Emitting Colo: | cold white warm white red greed blue |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700-15000k |
| Warranty: | 2 years |
12V 3-Light SMD 2835 LED-module met 1W Sign Lens IP67 PC Body Pixel Lights voor buitenversiering
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 360LM |
Goede kwaliteit 9mm SMD2025 Eénkleurig Digitaal LED Pixel Licht kerstversieringen IP67 waterdicht Blootgesteld licht
| Naam van het product: | Xh-HD0901MB12 |
|---|---|
| Grootte: | 9 mm |
| Spanning: | DC12V |
Goede prijs IP67 Waterdicht LED Pixel Light DC12V 0.2W met 30000 uur Levensduur Buitenversiering Veranderbaar
| Naam van het product: | Xh-HD0901MR12 |
|---|---|
| Grootte: | 9 mm |
| Spanning: | DC12V |
Goede prijs IP67 Waterdicht LED Pixel Light DC12V 0.2 W met 160° kijkhoek en 30 000 uur levensduur
| Naam van het product: | Xh-HD0901MB12 |
|---|---|
| Grootte: | 9 mm |
| Spanning: | DC12V |

