Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
Waterdicht IP67 5W DC24V LED-puntlichtbron voor buitenverlichtingsprojecten
| Productmodel: | Xh-G10021M24 |
|---|---|
| Kleur: | enkelkleurig |
| Bescherming: | IP67 |
2.5W DC24V enkelkleurig 80mm LED-puntlicht LED-bron SMD3535
| Productmodel: | XH-K8012M24-D1b |
|---|---|
| Kleur: | enkelkleurig |
| Bescherming: | IP67 |
40 mm Rgb Rgbw Dc12v Dot Pixel Outdoor Led Point Dmx Pixel Led Dot Light Voor Gevelgebouw
| Facultatieve Toebehoren: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Kracht: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Buiten waterdicht IP67 Permanente vakantie decoratie lichthuis DC12V 0.75W 40mm LED puntlamp RGB
| Naam van het product: | H4006P24 V2.5 |
|---|---|
| Grootte: | 40*17.7 MM |
| Lampvermogen: | 1.5W |
Miracle Bean Buitenwaterdicht IP67 40mm Permanente vakantieversieringslampen 1.5W DC24V Voor huis LED-puntlampen
| Naam van het product: | H4006P24 V2.5 |
|---|---|
| Grootte: | 40*17.7 MM |
| Lampvermogen: | 1.5W |
Buitenadvertentie IP67 LED Pixel Voor advertenties RGB 1W DC15V 40MM DMX512 LED Point Pixel Lichtbron
| Naam van het product: | H4004P15 |
|---|---|
| Grootte: | 40*17.7 MM |
| Lampvermogen: | 1W |
industriële outdoor LED Pixel Dots Single Color 0.6W DC12V 30MM LED Point Light Voor reclame
| Naam van het product: | H3003M12 |
|---|---|
| Grootte: | 30*17mm |
| Lampvermogen: | 0.6W |
LED-puntlicht Permanente vakantieversiering Lichthuis DC9V 0.75W 25mm Buitenwaterdicht LED-puntlamp RGBW
| Naam van het product: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Grootte: | 25*15.05mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
Buitenversiering Permanente lampen RGB 30mm LED puntlicht Bron DC12V 0,75W LED Pixel licht
| Naam van het product: | G3003P12 |
|---|---|
| Grootte: | 30*13.8mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
Buitenversiering Permanente kerstverlichting 30mm RGB LED puntlichtbron DC12V 0,75W LED Pixel licht
| Productnaam: | G3003P12 |
|---|---|
| grootte: | 30*13.8mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |

