Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ flexible led neon strip waterproof ] Gelijke 15 producten.
Flexible LED Neon Strip Hoge helderheid 12V 24V Waterdicht CE RoHS gecertificeerd Verlichtingswinkelbord voor binnen- en buitenversiering
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
| Garantie: | 2 jaar |
Geleid Neon Waterdicht Flexibel Geleid Neonlicht 5m Broodje Waterdicht Kit Flexible Led Light Strip
| Verpakking: | 5 meters/Broodje |
|---|---|
| Inputvoltage (V):: | 12V/24V/110V/220V/230V |
| Itemtype: | Neonlichten |
LED Flexibele Neon Strip 30/40/50m Flexibele Neon Buizen 24V/12V/5V DC Siliconen Ronde LED Neon Strip Licht
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Led Neon Strip Licht SMD 2835 5050 Flexibele Led Verlichting RGB Binnen en Buiten Decoratie Verlichting
| Bemonsteringstijd: | 7 werkdagen |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP65 |
| Verrichtingsvoltage: | 12V/24V |
DC24V SMD 2835 RGBW Led Neon Strip Light Outdoor Waterdicht US Standard Linear Light Led Flexible Strip Light
| Lange: | 10M/rol |
|---|---|
| IP Rating: | IP65 |
| Spanning: | 24V |
Fabrieksprijs Led Strip Light Outdoor DC24V Light Hoogwaardige Flexible Neon Strip Neon Led Strip
| Garantieperiode: | 2 jaar |
|---|---|
| Led aantal: | 60/90/120 |
| waterdicht: | Lijm Waterdicht |
Customized Flexible Neon LED Light Strip Indoor Ceiling Landscape Application Various Colors Built-in Silicone
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
24v 24w SMD2835 RGBW Flexible LED Strip Light Dimmable voor reclame-neonborden
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | LED's |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, bluetooth |
Multi-Color RGB LED Neon Strip Licht 12V IP65 Waterdichte Decoratieve Verlichting
| Spanning: | DC 12V |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Levensduur: | 50000 uur |
Hoge Helderheid RGB Volle Kleur DC12V Neon Flexibele LED Strip Licht Voor Flexibele Muur Tape Verlichting
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Wattage: | 4.8W |
| Spanning: | DC 12V |

