Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 5m 2835 smd led strip ] Gelijke 17 producten.
De maïskolf leidde Strook Geleide Band Lichte CRI90 12v 24v Flexibele Witte Dotless Luces Flip Chip
| LEIDENE Hoeveelheid: | 480leds/m |
|---|---|
| IP Klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Macht: | 9W/M |
Maak geleide Band Lichte Witte Flexibele Lichte 12V 24V Flexibele Maïskolf Geleide Strook voor Decoratie waterdicht
| LEIDENE Hoeveelheid: | 480leds/m |
|---|---|
| IP Klasse: | IP67 |
| Macht: | 9W/M |
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip and support the Different color
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Slimme LED-stripverlichting 5050 2835 Flexibele LED-verlichting 12V 24V 110V 220V voor huisdecoratie Energiebesparende verlichting
| Sollicitatie: | Binnen/buiten |
|---|---|
| Controle: | DMX512 |
| Oorsprong van de zending: | CHINA |
LED Strip Light LED RGB Buiten Landschapsverlichting Ultra Helder Goedkoop
| LED -lichtbron: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Ingangsspanning (V): | DC5V/12V/24V |
| IP -beoordeling: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
LED Lichtstrips Slimme Flexibele 12V LED Lichtsets Voor Slaapkamer Plafond Led Rigid Strip
| LED -lichtbron: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Ingangsspanning (V): | DC5V/12V/24V |
| IP -beoordeling: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
6W/M Dc 12v 24v SMD2835 5050 120Led/M Flex geleide lintlichten
| LEIDENE lichtbron: | SMD2835 |
|---|---|
| Kleur: | Wit/Warm Wit |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |

