Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 40w led track light ] Gelijke 29 producten.
Moderne Aziatische stijl 360 verstelbare beweegbare LED-sporen lichten pc-lichaam voor binnenwinkels maaltijdenbars
| Naam van het product: | magnetisch spoorlicht |
|---|---|
| Sleutelwoord: | spoorlicht |
| Installatie: | Makkelijk te installeren |
360 verstelbare verplaatsbare LED-spoorlichten voor gedemonteerde spoorlichten bewegende koppen
| Productnaam: | magnetisch spoorlicht |
|---|---|
| Certificering: | CE ROHS |
| Installatie: | Opgezet spoor |
WiFi LED Track Light voor multi-mode in tentoonstellingszalen Woonkamers Slaapkamers KTV's en muziekzalen Lichte kleur RGBW
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
| Lichte kleur: | RGBW |
Multi-Mode WiFi Control LED Track Light voor woonkamer en slaapkamer in IP65 ontwerp
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
| Lichte kleur: | RGBW |
Indoor Shops Museum 360 Verstelbaar Verplaatsbaar LED Track Lights Modern Aziatische stijl Aluminium lichaam
| Toepassing: | Ministerie van binnenlandse zaken |
|---|---|
| Productnaam: | Led-tarklicht |
| Kracht: | 40 W |
Verstelbare verplaatsbare LED-sporen met IK10-inslagweerstandsniveau voor moderne Aziatische stijl binnenwinkels en musea
| Toepassing: | Museum |
|---|---|
| Productnaam: | magnetisch spoorlicht |
| Sleutelwoord: | Hoge helderheid |
Moderne 360 verstelbare verplaatsbare LED-spoorlichten CE ROHS gecertificeerd 4500k kleurtemperatuur voor winkelcentrumtoepassingen
| Kleurtemperatuur (CCT): | 4500K |
|---|---|
| Lamp Lichtstroom ((lm): | 2000 |
| Certificering: | CE ROHS |
Aziatische stijl 360 verstelbaar verplaatsbaar LED-sporenverlichting ontmanteld verplaatsbare koppen voor maaltijdbar
| Toepassing: | supermarkt |
|---|---|
| Installatie: | Opgezet spoor |
| Productnaam: | Led-tarklicht |
360 verstelbare verplaatsbare LED-baanlichten Moderne Aziatische stijl Aluminium lichaam Voor binnenwinkels Meal bars
| Application: | Mall |
|---|---|
| Installation: | Track Mounted |
| frequency: | 50-60HZ |
Aluminium 40W plafondbaanlicht voor geïntegreerde montage in industriële stijl
| Toepassing: | Woonkamer |
|---|---|
| Naam van het product: | LEIDENE In een nis gezette Downlight |
| Kracht: | 20W |

