Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 24v led power supply ] Gelijke 384 producten.
Constante Voltage Waterdichte LEIDENE Voeding
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Constante Voltage20w LEIDENE Voeding
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Openluchtac aan Constante het Voltage LEIDENE van Gelijkstroom Milieuvriendelijke Voeding 12V 100W
| Verpakking Details: | 45*31.5*20CM/50PCS G.W: 20KGS N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Constante het Voltage LEIDENE van de kortsluitingbescherming Voedingdc12v 20W Openluchtlichten
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000pcs per maand |
Led stroomvoorziening met led puntlicht LPV200W 200-240vac Uitgangsspanning 12v 24v 36v 48v 190*49*34mm
| Uitgangsspanning: | 12V 24V 36V 48V |
|---|---|
| Omtrekgrootte: | 220*69*34 |
| Werk Volt: | DC110V/120V |
waterdichte indoor en outdoor 300W 12V Led Driver Led Voeding Hoge Kwaliteit IP67
| Stroom: | 250W, 300W, 350W, 400W |
|---|---|
| Chipmateriaal: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
| Gewicht: | 1.45kg |
LED-voeding met LED-puntlicht LPV60W 200-240vac Uitgangsspanning 12v 24v 36v 48v 190*49*34mm
| Stroom: | 24W, 36W, 45W, 60W |
|---|---|
| Type: | LED -voeding |
| Invoerspanning: | 100V-265V |
Indoor en Outdoor 400W 12V Led Driver Led Voeding Hoge Kwaliteit IP67 Waterdicht voor Decoratieve Verlichting
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
waterdicht Binnen- en buitenruimte 300W 12V Led Driver Led Power Supply Hoogwaardige IP67 Waterdicht voor decoratieve lampen
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
|---|---|
| Type: | LED -voeding |
| Opslagtemperatuur (℃): | -40 - 60, |
Hoogwaardige LED-lamp Nood aandrijving Waterdicht ontwerp 600W LED-voeding 24v
| Werkvochtigheid: | 20%~90%RH |
|---|---|
| Dienst: | OEM & ODM |
| IP -klasse: | IP67 |

