Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 14 4w m flexible led strip light ] Gelijke 34 producten.
12V 2835smd 3000k 4000k 6000k Led Strip Light 24v Light Strip Waterproof 2835 Flexible Led Strip
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Led Strip Lights SMD 5050 Flexible Waterproof Led Strip Lights Smart RGB
| LED -hoeveelheid: | 60leds/m |
|---|---|
| IP -klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Stroom: | 14.4W/M |
Fabrieksprijs Led Strip Light Outdoor DC24V Light Hoogwaardige Flexible Neon Strip Neon Led Strip
| Garantieperiode: | 2 jaar |
|---|---|
| Led aantal: | 60/90/120 |
| waterdicht: | Lijm Waterdicht |
Pas LED Strip 12V 24V SMD 2835 60leds/m 5m/rol LED Strip Licht Enkele Kleur Binnen Decoratie Strip voor Nachtverlichting
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Hoge Helderheid Magic White SMD2835 RGB Stromend Water 12V 24V COB LED Strip Licht COB Flexibele Strip
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| utut -power: | 14.4W/M |
| Ondersteuning dimmer: | Ja |
Groothandel 2835 Pixel Strip Licht Volledige Kleur IP 65 Waterdicht DC12V Led Strip Licht voor Reclameborden
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Fabriek Directe Levering LED Strip Licht Hoogspanning SMD2835 Drie Rij Strip Licht IP65 Waterdicht LED Strip Licht Zonder Draad
| Beschermingscijfer: | IP65 |
|---|---|
| Itemtype: | Lichte Koorden |
| Controlemodus: | Afstandsbediening, schakelaarregeling |
Smd 5050 150 LEDs LED Strip Verlichting RGB Volle Kleur 5 Meter 12v LED Tape Licht Strip Lint Licht Niet Waterdicht IP20
| Leven: | 30000H |
|---|---|
| Pakket: | 5 m/string |
| Lichtgevende intensiteit: | Hoge helderheid |
Fabriek Groothandelsprijs DC12V 60 leds RGB Volle Kleur IP65 SMD3535 Super Heldere Led Strip Licht
| Kleur rendering index: | 80-90 |
|---|---|
| IP -kwaliteit: | IP65 |
| Model: | SMD 3535 |
Hoge Kwaliteit 5M 2835 SMD LED Strip Binnen Decoratie 240 LED's 24V 12W/M Licht Kleurrijk 4000K 12V Schakelmodus Controller
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |

