Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 10 meters led strip light ] Gelijke 31 producten.
Rgb Led Strip Lights Smd 5050 5 Meter 12v Led Tape Light Strip Niet waterdicht IP20
| IP -beoordeling: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Lengte: | 5m/rol |
| Lampvermogen: | 18W/M |
Flexibele MAÏSKOLF LEIDENE Hoge Strook Lichte Waterdichte IP67 RGB 24v - dichtheid Dotless
| Kleur: | RGB |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | 24V |
| IP Classificatie: | IP67 |
Flexible LED Strip Light Waterdicht IP67 RGB 24v Hoogdichtheid Dotless Home Decoration
| Kleur: | rgb |
|---|---|
| Inlaatspanning ((V): | 24V |
| IP-classificatie: | IP67 |
Flexibel Geleid de Strooklicht van 12v 120Led/M 5m/Roll Smd5050
| LEIDENE lichtbron: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC5V/12V/24V |
| IP classificatie: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Hoge-Luminantie 60-LED Intelligente RGB Strip Light 12V Buiten Waterdichte COB Adresseerbare RGB LED Strip
| Invoerspanning: | DC12V |
|---|---|
| LED -bron: | SMD5050 |
| IP -tarief: | IP65 |
2835 12v 24v LED Strip Helderheid Binnenverlichting Thuis Strip Licht Multi-kleur Dimbaar Garderobe Kast Verlichting
| Product: | 12V RGB-marqueelamp |
|---|---|
| PCB-grootte: | Dubbelkoper 1000*10 |
| PCB -bordbreedte: | 5 mm |
Permanente verlichtingsoplossing voor buiten led strip decoratieve verlichting voor gevels van gebouwen
| Naam van het product: | Kerstverlichting Led String |
|---|---|
| Gebruik: | buitenlandschap |
| Materiaal: | PC's |
RGB Hoge 24v CRI90 - leidde de Flexibele Maïskolf van dichtheidsdotless Strooklicht voor Huisdecoratie
| Kleur: | RGB |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | 24V |
| Power/m: | 13.5W |
SMD5050 DC24V waterdicht IP67 LED-strookwandwasser
| Naam van het product: | XQD01-2830 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| LED-lichtbron: | SMD5050*48 |
Waterdichte SMD5050 DC24V LED-strookwandwaslamp voor hotels en kantoorkantoren
| Naam van het product: | XQD01-2830 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| LED-lichtbron: | SMD5050*48 |

